Služby | Ozvučenie a osvetlenie

Bez ohľadu na to, aký typ podujatia chystáte a aké sú vaše predstavy, vzhľadom na vaše individuálne požiadavky potrebujete riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť. SEVOsound preto disponuje technikou špičkových výrobcov a tímom najlepších profesionálov. Aj vďaka tomu môžeme realizovať riešenia vytvorené na mieru. Od malej akcie v hotelovom salóniku, či miestnom pube cez konferenciu až po veľký festival alebo koncertné turné. S nami je možné takmer všetko.

V našej ponuke nájdete
  • Kompaktný zvukový sýstém pre mešie akcie
  • Väčší ozvučovací systém typu Line-Array pre ozvučenie väčších priestorov
  • Osvetľovaciu techniku pre divadlo, event, koncert, či festival
  • Rozoberateľné pódium typu Nivtec flexible
  • Zastrešenie pódia
  • Doplnkové služby ako napr. party stany, catering, hudobná produkcia, prípadne kompletná organizácia eventu na kľúč.

Naše balíky pre váš úspech

Pre lepší prehľad a organizáciu sme pre vás pripravili kompaktné balíky služieb, rozdelené podľa rozsahu produkcie. Každý balík obsahuje sadu ozvučenia, osvetlenia a profesionálne personálne obsadenie pre daný typ akcie. Samozrejme je možné jednotlivé sady kombinovať alebo upravovať podľa vašich individuálnych predstáv a potrieb.

Balík SMALL

Balík SMALL zahŕňa ozvučenie a osvetlenie podujatia v menšom pristore, akým môže byť napríklad malá kongresová sála hotela, foier, prípadne sála menšieho klubu, divadla, či reštaurácie. Tento balík je preto vhodný pre menšie firemné akcie, komorné koncerty, rodinné oslavy, svadby, konferencie a pod. Ozvučenie je zabezpečené špičkovým ozvučovacém systémom, ktorého prednosťou je kryštalicky čistý zvuk, aký oceníte hlavne pri hovorenom slove alebo kvalitnej komornej hudbe.

Balík MEDIUM

Tento je určený pre stredne veľké priestory ako napr. kultúrne domy, väščšie koncertné a kongresové sály, či menšie športové haly. Rovnako je tento balík vhodný pre menšie festivaly a kultúrne podujatia pod holým nebom, kde sme schopní zabezpečiť zastrešenie, prípadne stany pre návštevníkov. Obsahuje výkonný zvukový systém a svetelný park s inteligentnými svetlami, pre efektný zážitok.

Balík LARGE

V spolupráci s našimi dodávateľmi sme schopní zabezpečiť aj produkcie veľkého formátu. V rámci tohto balíka vieme zrealizovať kompletnú produkciu festivalov, koncertov a podujatí vo veľkých športových halách a pod.